Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney'in öfkesi

Britney'in öfkesi

Eski kocası Kevin Federline'ın evinin kapısına dayanarak olay çıkaran Britney Spears "Çocuklarımı göster bana" diye bağırdı.

Elindeki şemsiye ile de kendisini görüntülemeye çalışan gazetecilere saldırdı. Spears, çocuklarını kaybetme korkusu yüzünden Malibu'daki rehabilitasyon kliniğine üçüncü defa girdi.

Britney Spears, eski kocası Kevin Federline'ın evinin kapısına dayanarak olay çıkardı. Britney, kapıya yumruklayarak "Çocuklarımı göster bana" diye bağırdı. Elindeki şemsiye ile de kendisini görüntülemeye çalışan gazetecilere saldıran Britney'le sonunda konuşma kararı alan Federline, pop yıldızına "Ya tedavi olursun ya da çocuklarını göremezsin" dedi.

Kevin Federline, "Rehabilitasyonu yarıda bırakırsan, mahkemeye gitmem" diye konuştu. Bunun üzerine Britney kliniğe geri dönme kararı aldı. Spears, önceki gün Promises Kliniği'ne gittikten birkaç saat sonra Federline'ın avukatı, çocukların velayeti için mahkemeye yaptıkları başvuruyu geri aldı.

Uyuşturucu ve alkol müptelası olan pop yıldızının arkadaşları, Britney Spears'in saçlarını kamera önünde kazıttıktan birkaç saat sonra kendini yolda geçen bir arabanın altına atmak istediğini ve aşırı dozda ilaç alıp intihara kalkıştığını anlattılar.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 24.02.2007
484
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.