Magazin

Britney'in çiğnediği sakız 14 bin $

Britney'in çiğnediği sakız 14 bin $

ABD'li popçu Britney Spears'ın çiğnediği iddia edilen sakızlar eBay'de satışa çıkarıldı ve sakızların tanesinin fiyatı 14 bin dolara kadar yükseldi.

22 yaşındaki şarkıcının çiğnediği ileri sürülen çok sayıda sakızın ya da çiğnenmiş sakız parçalarının resimlerinin sergilendiği sitede, sakızların nerede ve nasıl elde edildiğine dair hikayeler de yer alıyor.

Şu an 29 dolarlık fiyatı bulunan sakızlardan birinin hikayesinde, 'Spears'ın Los Angeles'ta bir kızgınlık anında ağzından fırlattığı sakız olduğu' belirtilirken, Londra'dan bir satıcı, 2000'de Wembley Stadı'nda Spears'dan elde ettiği bir çiğnenmiş sakız için 53 dolar istiyor.

'İsterseniz DNA testi yaptırın'
Brain Johnson isimli bir ABD'li ise Spears'a ait olduğunu ileri sürdüğü ve 1,000 dolar istediği çiğnenmiş sakız konusunda çok iddialı. Johnson, bu sakızın Britney Spears'a ait olduğuna inanmayanların DNA testi yaptırabileceğini söylüyor.

Sahte olabilir
Bazı sakızların sahte olabileceği gibi, bazı tekliflerin de sahte olabileceğine dikkat çekilirken, 14 bin dolarlık teklifin de bunlar arasında olabileceği ifade diliyor. Sakızların ortalama gerçek satış rakamları ise 5-100 dolar arasında değişiyor.
Yayın tarihi: 03.09.2004
570
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.