Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney'i zor günler bekliyor

Britney'i zor günler bekliyor

Kevin Federline ile evliliğinde ciddi krizler yaşandığı konuşulurken ikinci kez anne olacağı öğrenilen Britney Spears'ı zor günler bekliyor.

Britney'in fotoları sağda

Çünkü evliliğini başından beri onaylamayan ailesi, bu haberden hiç de hoşnut kalmadı!

Britney Spears, anne olduktan kısa süre sonra karın bölgesindeki şişkinlikle yeniden dikkat çekmeye başladı. Amerikan basınında da hemen genç şarkıcının ikinci kez hamile olduğuna dair dedikodular yayınlandı. Kimse bu dedikoduların gerçeği yansıttığına ihtimal vermezken, bomba patladı! Britney Spears gerçekten de ikinci çocuğuna hamileydi ve ekim ayında doğum yapacaktı.

Ünlü şarkıcı, evliliğini daha ne kadar yürüteceğini tahmin bile edemezken yeniden hamile kaldığı için biraz üzgün... Üstelik ailesinden de çekiniyor. Çünkü Spears ailesi, damat Kevin Federline'ı baştan beri bir türlü sevemedi. Genç şarkıcının sahnelerden uzaklaşıp eve kapanmasına aldırmadan gece kulüplerinde sabahlaması, çocuğuyla gerektiği kadar ilgilenmemesi, damadın sevilmemesi için yeterli nedenlerdi.

Aslında Britney Spears da sekiz aylık oğlu Sean'ı tek başına büyütmeyi göze almıştı. Ama ikinci hamilelik yüzünden, gelecek planlarını şimdilik rafa kaldırmak zorunda. Görünüşe göre, Britney Spears'ı zor ve sıkıntılı bir yaz bekliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.05.2006
334
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.