Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney yine giyinmeyi unuttu!

Britney yine giyinmeyi unuttu!

Sevgilisi ve menejeri Adnan Ghalib ile alışverişe çıkan Britney Spears, kısa tunik ve file çoraplarıyla işte böyle görüntülendi!

İngiltere doğumlu Afgan asıllı sevgilisi Adnan Ghalib ile her gün başka bir skandala imza atah Britney Spears, geçtiğimiz gün Los Angelas'taki Kitson butikte işte böyle görüntülendi.

Yanına yaklaşan hayranının iltifatlarına ilgisiz kaldığı gözlenen ünlü yıldız, butikteki aksesuvarlara bakmayı tercih etti. Kendine üç tane taç, iki tane küpe ve bilezik alan Britney, kısacık tuniği ve file çoraplarıyla yine ilgi odağı olmayı fazlasıyla başardı.

"Bu kadının ruhunda teşhircilik var"
Daily Mail gazetesinin internet sitesinde yayınlanan habere gelen yoruların çoğu Britney'in artık yoldan iyice çıktığı yönünde. Çoğu okur, bunların dikkat çekmek için yapılan bilinçli hareketler olduğu konusunda hemfikir, bazıları ise, ünlü yıldızın ruhunda teşhircilik olduğunu ve acil olarak tedavi edilmesi gerektiği görüşünü savunuyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 21.01.2008
566
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.