Magazin

Britney Spears'a Benzemek İçin Servet Harcadı!

Britney Spears'a Benzemek İçin Servet Harcadı!

31 yaşınadaki Los Angeleslı Bryan Ray idolü Britney Spears gibi görünmek için 90 plastik cerrahi operasyona 80,000 dolar yani 296.000TL harcadı.

Güncellenme tarihi:

Spears’ın çılgın hayranı 17 yaşından beri, dünyaca ünlü sanatçıya benzemek için çeşitli operasyonlar geçirdi.


Ünlü sanatçıyla tanıştığı günü hayatının en güzel günü olarak niteleyen Ray, o günden beri Britney’in en çılgın hayranlarından biri olarak tanınıyor. Cerrahi operasyonlara burnunu yaptırmakla başlayan Ray’in ameliyatlarını botoks enjekesiyonları, lazer epilasyon, dudak dolgusu gibi işlemler izledi.


Hikayesini şu cümlelerle paylaştı, “ Gençliğimden beri Britney ile ilgili bir şeyler beni çekiyordu. Onun mükemmel bir insan olduğunu düşünüyordum. Saplantılıydım, onun bütün röportajlarını izledim, şimdiye kadar sergilediği gösterileri baştan aşağı ezberledim. Onun mükemmel gülümsemesine sahip olmak için para ödedim. O zamandan beri birbirimize çok benzediğimizi hissedebiliyorum. ”
“Yeni görünümümle, modelliğe başlamak istiyorum. Britney Spears’ı taklit etmeyi çok seviyorum. Bu işin beni nereye götüreceğini merak ediyorum ve sonuna kadar devam edeceğim. Etrafımdaki pek çok kişi bana “Britney’’ diyor ya da Britney ile özdeşleşmiş lakaplarla sesleniyor. O her zaman en büyük ilham kaynağım olacak.’’

Yayın tarihi: 08.02.2017
52170
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.