Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney Spears yine dağıttı

Britney Spears yine dağıttı

İç çamaşırsız fotoğrafları hem İnternet sitelerinde hem de tüm dünya medyasında yayınlandıktan sonra, 'af dileyen' ünlü şarkıcı Britney Spears yine dağıttı.

New York'un Manhattan bölgesindeki iki ayrı kulüpte sabahlara kadar içip, üstündeki elbiseleri 'beğenmediği' için çıkardıktan sonra, bayan striptizcilerle dans eden Britney Spears, gece sonunda kendinden geçince arkadaşları tarafından kucakta taşınarak kaldığı yere götürüldü.

Amerikan medyasında çıkan haberlere göre, arkadaşlarıyla birlikte, Manhattan'ın ünlü gece kulübü Club One'a giden Britney Spears, burada üstündeki tüm giysileri çıkararak yalnızca iççamaşırları ile kaldı.

Çevresindekilere, giydiği elbiseleri beğenmediği için çıkardığını söyleyen uslanmaz şarkıcının, kendisi gibi neredeyse tamemen çıplak striptizci kızlarla ateşlice dansetmesi hakkında çıkan lezbiyen söylentilerini yine ayyuka çıkardı.

Davulcu eşi Kevin Federline'den ayrıldıktan sonra kendisini bir özgürlük rüzgarına kaptırdığını da itiraf eden ünlü şarkıcı, iç çamaşırsız çekilen fotorağlarının ardından kendi sitesinden hayranlarına seslenerek "Yeniden kazandığım özgürlüğün tadını çıkarmak isterken belki biraz fazla ileri gittim. Neyse ki Victoria Secret'in yeni ürünleri çıktı. Yeni yılı, yeni müzikleri ve yeni 'ben'i dörtgözle bekliyorum" açıklamasını yapmıştı.
Yayın tarihi: 13.02.2007
984
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.