Magazin

Britney Spears "rüküşler kraliçesi"

Britney Spears "rüküşler kraliçesi"

Sinema ve müzik dünyasının en şık ve rüküş ünlüleri belirlendi. J'Lo, Cameron Diaz gibi ünlüler en şık seçilirken Britney Spears "rüküşler kraliçesi" ünvanını aldı.

Amerikan magazin dergisi "US", 2004 yılının şıklık yarışında kazanan ve kaybedenlerini ilan etti. Dergi değerlendirmeyi Oscar ve müzik ödül törenleri başta olmak üzere renkli açılışlardaki izlenimlerine göre yaptı.

"Sex and the City" dizisinin farklı, ilgi çekici ve şık kıyafetleriyle dikkatleri üzerinde toplayan Carrie Bradshaw karakteri Sarah Jessica Parker şıklar arasında ilk sırada yer alırken, Brad Pitt'in eşi Jennifer Aniston, "Bir Erkek On Günde Nasıl Kaybedilir"filminin sempatik oyuncusu Kate Hudson, "Charlie'nin Melekleri"nin güzeli Cameron Diaz, Scarlett Johansson, Oscarlı ünlü oyuncu Angelina Jolie ve Lindsay Lohan sinema dünyasının listedeki temsilcileri oldu. Sunucu Jessica Simpson ile giyimiyle adeta akım yaratan ünlü şarkıcı Beyonce Knowles da şık ünlüler arasında yerini aldı.

Spears "rüküşler kraliçesi"
Dansçı Kevin Federline ile Kasım ayında evlenmek için gün sayan şarkıcı Britney Spears, listenin rüküşleri arasında başı çekti. Çıplak ayakla sahneye çıkan, çantasında aksesuar olarak köpeğini taşıyan, kimi zaman yaşından büyük gösteren kürklü, ağır kıyafetlerle sokakta alışveriş yapan Spears, sonunda hakettiği unvanı elde ederek "rüküşler kraliçesi" seçildi.

Aguilera da nasibini aldı
Beline kadar postişleri, ağır makyajı, tülleri ve otrişleriyle Spears'dan geri kalmayan Christina Aguilera da rüküş seçilirken, modadan vücudunu sergilemeyi anlayan Janet Jackson, Tara Reid, yılların rüküşü Paula Abdul, düğününde bile kot şort giyen Pamela Anderson, Anna Nicole Smith, Eve ve Brandy modada sınıfta kalan diğer isimler oldu.

Stefani seçimi şaşırttı
Derginin rüküşler arasında gösterdiği No Doubt grubunun solisti Gwen Stefani ismi ise şaşkınlıkla karşılandı. Zira, kıyafetleriyle akım yaratan, tarzıyla hayranlarını etkileyen ve son dönemde zevkli giysilerden oluşan kendi moda koleksiyonunu da piyasaya süren genç şarkıcının neden bu listeye konduğu anlaşılamadı.
Yayın tarihi: 05.09.2004
563
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.