Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney skandal geceyle geri döndü

Britney skandal geceyle geri döndü

Britney Spears skandal dolu bir gecede sahneye geri döndü. Ama bu kez ortalığı karıştıran o değildi.

Uzun süredir şarkılarıyla değil özel yaşamındaki inişve çıkışlarla gündeme gelen Britney Spears, sonunda yeniden sahneye döndü. Spears, dün gece yapılan MTV Video Müzik Ödülleri'nde Gimme More adlı single'ı eşliğinde bir gösteri sundu.

Sahneye siyah bikini ve siyah çizmelerle çıkan Spears'ın dansçılarıyla yaptığı gösteri de uzun süre alkışlandı.

Rihanna geceye damgasını vurdu
Spears'ın gösterisi ve Pamela Anderson'ın iki eski eşinin yarattığı skandalların gölgesinde kalan ödüllerin gerçek yıldızları ise Rihanna ve Justin Timberlake oldu.

Başta Beyonce olmak üzere pek çok ünlünün 'korkulu rüyası' olan Rihanna hem Yılın Videosu ödülüne hem de Umbrella ile Yılın Şarkısı ödülüne sahip oldu.

Justin Timberlake ise "What Goes Around ... Comes Around" ile yılın en iyi erkek şarkıcısı ödülüne değer görüldü.

Bu samimiyet ortalığı karıştırdı
MTV Müzik Ödülleri'nde seksi yıldız Pamela Anderson'ın iki eski eşi Kid Rock ve Tommy Lee arasında açıklık kazanmayan bir sebepten arbede yaşandı. Gecede sunuculuk görevi üstlenen Pamela Anderson'ın iki eski eşi Tomy Lee ve Kid Rock önce ağız dalaşı yaptı sonra da birbirine girdi.

Bu arbedenin Pamela Anderson yüzünden mi çıktığı netlik kazanmadı ama, seksi yıldızın eski eşi Tommy Lee ile samimi pozlarının bu tartışmaya neden olduğu ileri sürülüyor.

Arbedenin tanığı olan rapci Rich Nice, Tommy Lee'nin Kid Rock'ı kışkırttığını ileri sürdü. Nice, "Tommy Lee ayağa kalkınca Kid Rock'ın da elinin tersiyle onu ittiğini de" sözlerine ekledi.

Güvenlik görevlilerinin Tommy Lee'yi salondan çıkarırken Kid Rock'ın orada kalmasına izin vermeleri de dikkat çekti. Pamela Anderson ile evli olduğu dönemde Bodrum'a ve İstanbul'a da gelen Kid Rock, bu ziyaret sırasında da saldırgan tavırlarıyla dikkat çekmişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.09.2007
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.