Magazin

Britney iyice yoldan çıktı

Britney iyice yoldan çıktı

Pop yıldızı Britney Spears, son çılgınlıklarıyla hayranlarını gün geçtikçe daha fazla endişelendiriyor. Britney Spears, geçen haftadan bu yana konuşulan striptiz fotoğraflarıyla artık iyice kendini dağıtmış ve yolunu kaybetmiş görünüyor.

Klip çekimi sırasında deri şort ve file çoraplarla striptizci kılığına giren Britney Spears kendini kaybedince olanlar oldu. Britney'i 'sırık dansı' yaparken görenler, "İyice kontrolden çıkmış" yorumunu yaptı.

Spears sırık dansında ne kadar sert durmaya çalışsa da çekingen ve utanmış görünmekten kurtulamadı. Bu tuhaf gösteri sırasında pop yıldızının makyajının aktığı ve yüzüne düşen uzun siyah saçlarının cansız durduğu görüldü.

Çekim sırasında bir ara kucağına köpeğini alan Britney'nin kameraya boş boş baktığı öne sürüldü. Sette bulunanlardan biri, çekim bittikten sonra Britney'nin sinir krizi geçirip ağladığını söyledi.

Bu fotoğraflar, OK! dergisi ile röportaj sonrasında Los Angeles'ta yapılan bir video çekimi sırasında çekildi. OK! dergisi, röportaj sırasında Britney'in Gucci elbisesinin üzerine kustuğunu iddia etmişti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 31.07.2007
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.