Magazin

Britney günah çıkardı

Britney günah çıkardı

İç çamaşırsız fotoğrafları İnternet sitelerinde yayınlanan ünlü şarkıcı Britney Spears günah çıkardı.

Çocukları Sean Preston ile Jayden James'le ilgilenebilmek için müzik çalışmalarına ara veren Britney Spears, adının son zamanlarda yarattığı skandallarla anılmasından pişmanlık duyduğunu söyledi.

Spears, kendi adını taşıyan sitesinden hayranlarına yaptığı açıklamada, 'En son iki yıl önce kendi doğum günümü kutlayabildim. Arkadaşlarımla birlikte dışarda bir yerlere gitmeyeli de çok uzun zaman oldu. Şimdi, her attığım adım, benim umduğumdan çok daha fazla dikkat çekiyor.' dedi.

'Özgürlüğün tadını çıkarmak istedim'
Dansçı eşi Kevin Federline'den ayrıldıktan sonra kendisini bir özgürlük rüzgarına kaptırdığını da itiraf eden ünlü şarkıcı, iç çamaşırsız çekilen fotorağlarına da değinerek "Yeniden kazandığım özgürlüğün tadını çıkarmak isterken belki biraz fazla ileri gittim. Neyse ki Victoria Secret'in yeni ürünleri çıktı. Yeni yılı, yeni müzikleri ve yeni 'ben'i dörtgözle bekliyorum" açıklamasını yaptı.

İki yıl evli kaldığı eşi Kevin Federline'e boşanma davası açtıktan sonra, gece hayatının uslanmaz isimleri Paris Hilton ve Lindsay Lohan ile birlikte bir gece kulubünde 25'inci doğumgününü kutlayan Britney Spears, arabadan inerken çekilen ve şarkıcının iç çamaşırsız olduğunu gösteren fotoğraflar yüzünden hayranlarının yanısıra tüm Amerikalılardan sert tepkiler almıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.12.2006
575
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.