Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney eşini yatak odasından 'kovdu'

Britney eşini yatak odasından 'kovdu'

Ailesinin tüm itirazlarına rağmen geçen kasımda dansçısı Kevin Federline ile evlenen Britney Spears eşine yatak odası yasağı koydu.

ABD'de yayınlanan Star dergisinin haberine göre, her fırsatta çocuk sahibi olma isteğini dile getiren Britney ile çocuk fikrine sıcak bakmayan dansçı kocası arasında bu nedenle bir anlaşmazlık var.

'Britney'in kaprisleri bunalttı'
Popüler çiftin yakın arkadaşları evliliklerinin her gün daha fazla çatırdağını açıkladı. Kevin Federline'in, sürekli Britney hakkında kendilerine dert yandığını söyleyen arkadaşları, "Britney'in kaprisleri ve bitip tükenmek bitmeyen istekleri Kevin'i çok bunalttı. Motorsiklete binmesine, bizle görüşmesine, evden bir dakikalığına bile yalnız çıkmasına, herşeyine karışıyor. Kevin de kontrol edilmeyi sevmediği için, kedi köpek gibi kavga ediyorlar" diye konuştu.

'Malikaneyi kullanıyor'
Çifte yakın kaynaklar pop müziğin ünlü yıldızı Britney Spears'in, evlendikten sonra yaklaşık 7 milyon dolara aldığı malikaneyi de eşine karşı "Evi senin için, çocuklarımızı büyüteceğimiz evimiz olsun diye aldım. Ama beni hep yalnız bırakacaksan ne anlamı var" diyerek kullandığını söylüyor.

'Sesini çıkaramıyor'
Çiftin arkadaşları dansçı Kevin Federline için de "Pahalı oyuncaklara alışkın olduğu için sesini çıkaramıyor. Sabrı taşarsa şaşmayız. Bebek sorunu buzdağının yalnızca su üstündeki yüzü" yorumunu yaptı.
436
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.