Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Britney bekaretini 14 yaşında kaybetmiş

Britney bekaretini 14 yaşında kaybetmiş

Son dönemde müziği yerine skandallarıyla gündeme gelen Britney Spears'ın 14 yaşında bekaretini kaybettiği, 15 yaşında uyuşturucu kullandığı bildirildi.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
Britney Spears'ın annesi Lynne Spears'ın son yazdığı kitap çok konuşulacak. 'Through The Storm' adlı kitapta Lynne, Spears'ın özel hayatını gözler önüne serdi. Kitapta kızının 13 yaşında alkol kullanmaya başladığını belirten anne Spears, 14 yaşındayken ise bekaretini kaybettiğini iddia etti. Britney'nin çıkış yaptığı 'Baby One More Time' adlı albümün kayıtları için 15 yaşında Los Angeles'a gittiğini dile getiren Lynne Spears, bu sırada kızının uyuşturucu madde denediğini öne sürdü. Spears, Britney'nin ünlü şarkıcı Justin Timberlake'den ayrıldığı zaman çok büyük bir kalp kırıklığı yaşadığını ve uzun süre kendine gelemediğini de yazdı. Bu arada, kızının özel hayatını en ince ayrıntısına kadar anlatan bu kitap nedeniyle Lynne Spears da eleştirilerin odak noktası oldu.
512
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.