Magazin

Britney ABD'den kaçıyor

Britney ABD'den kaçıyor

İyi bir anne olamadığı için ABD kamuoyu ve medyasından büyük tepki alan Britney Spears, çocuklarının kendisinden alınmasından korktuğu için Londra'ya taşınmaya karar verdi.

Her yaptığı olay olan, skandallar kraliçesi Britney Spears'ın başı bu kez büyük dertte. Sean Preston, Jayden James adlı çocuklarının yanında alkol ve sigara içen, onları kir pas içinde bırakan hatta sık sık yere düşürerek onların sağlıklarıyla oynayan Britney Spears, çocuklarını kaybetme korkusu yaşıyor.

Çılgın hayatı yüzünden çocuklarının psikolojisini bozmakla suçlanan Spears'ın ABD basınında "Böyle anne olmaz olsun", "Bu çocukları onun elinden alın" başlıklı haberler çıkınca çareyi kaçmakta bulduğu iddia ediliyor. Spears'ın yakın çevresinden alınan bilgilere bakılırsa ünlü şarkıcı çocuklarının devlet tarafından elinden alınmaması ya da velayetlerinin eski kocası rap yıldızı Kevin Federline'a verilmemesi için ABD'yi terk etmeyi planlıyor.

Konuyla Kevin Federline ise şu açıklamayı yaptı: "Çocuklarım benim hayatım. Onları her şeyden daha çok seviyorum. Britney'nin onları kaçırmasından korkuyorum."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 27.08.2007
316
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.