Magazin

Brezilya polisi Ronaldo'yu arıyor

Brezilya polisi Ronaldo'yu arıyor

Brezilya'nın en büyük uyuşturucu kaçakçısı, operasyonda öldürüldü Polis, kaçakçılıkla bağlantısı olduğu ileri sürülen Ronaldo'nun peşinde.

Ronaldo'nun adı daha önce de uyuşturucu işine karıştı. Rio de Jenaerio'da polis, tünel girişinde ülkenin en çok aranan uyuşturucu kaçakçısı Erismar Rodrigues Moreira (29) nam-ı değer Bem- Te-Vi'yi yakaladı.

Bem- Te-Vi teslim olmamakta direnince görevli 100 polis kaçakçıyı başından vurarak öldürdü. Meydana gelen kazada ise, hiçbir suçu olmayan 4 Brezilyalı hayatını kaybetti.

Telefon numarası üzerinden çıktı
Operasyonun ardından açıklama yapan Brezilyalı yetkililer, Erismar Rodrigues Moreira'nın 2 yıldır Brezilya'daki uyuşturucu piyasasını elinde bulundurduğunu açıkladı. Kaçakçının Rio'nun ünlü mekanlarında dolaştığını söyleyen polis, bu nedenle Moreira'nın birçok Brezilyalı futbolcuyla irtibatta olduğunu söylüyor. Erismar'ın üzerinden adı daha önce de uyuşturucu işine karışan Real Madridli Ronaldo'nun telefon numarasının çıktığı öne sürülüyor.
Yayın tarihi: 31.10.2005
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.