Magazin

Brangelina ikizleri çok hasta

Brangelina ikizleri çok hasta

Hollywood'un en güçlü anne ve babası Angelina Jolie ve Brad Pitt her ebeveynin yaşayabileceği bir kaygı yüzünden zor günler geçiriyor. Jolie ve Pitt ya da magazin basınının onlara taktığı adıyla Brangelina; ikiz bebekleri Knox Leon ve Vivienne Mercheline'ın hassas sağlık durumu nedeniyle çok endişeli.

Güncellenme tarihi:
Life& Style dergisinin iddiasına göre, çift, geçen yıl dünyaya gelen ikizler Knox Leon ve Vivienne Marcheline'in sağlık sorunları nedeniyle onları kapalı kapılar ardında ve steril bir ortamda tutmak zorunda. Konuyu "Angelina Neden İkizleri Saklıyor" başlığıyla kapağına taşıyan dergi iddiasını da çiftin bir aile dostuna dayandırdı. Brangelina çiftinin bir aile dostunun dergiye anlattığına göre hem Leon hem de Vivienne'in sindirim sistemleri ile ilgili sorunları var. Dergiye konuşan aile dostuna göre Knox Leon ağzına aldığı hemen her yiyeceği yutmadan geri püskürtüyor. İkizlerden kız olan ise yiyeceklere ve çevreye karşı ciddi alerjik reaksiyonlar gösteriyor. Bu yüzden Vivienne Marcheline'e laktoz ve glüten içermeyen yiyeceklerden oluşan özel bir diyet programı uygulanıyor. Mini kız olması gereken kilonun da çok altında. Jolie ve Pitt çifti aşırı duyarlı olan ve yeme sorunları bulunan ikizlerini bu yüzden evlerinden dışarıya pek çıkarmıyor. Minik bebekler kendileri için oluşturulan steril bir ortamda büyüyorlar. İkizlerin hiç ortada görünmemesi nedeniyle minik bebeklerin kanser tedavisi gördüğü iddiaları da gündeme gelmişti. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.06.2009
412
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.