Magazin

'Brad'in zaten Angelina'ya ilgisi vardı'

'Brad'in zaten Angelina'ya ilgisi vardı'

Hollywood dünyasında son bir yılın en acılı kadını Jennifer Aniston, tüm dünyanın günlerce konuştuğu Brad Pitt'le ayrılığı üstüne ilk kez röportaj verdi.

Amerikan Vanity Fair dergisine konuşan Jennifer Aniston, Brad Pitt'in Angelina Jolie'yle olan fotoğraflarını ilk gördüğünde kendini 'kızgın, üzgün ve çok utanmış' hissettiğini söyledi.

Ayrılık acısını üzerinden atmaya çalışan Giritli güzel, boşanmasıyla ilgili "Son aylar benim için çok zor geçti. İkisinin tatil yaparken çekilmiş fotoğrafları ilişkilerinin biz daha ayrılmadan başladığını gösteriyor. Tüm dünya şaşırdı, ben nasıl şaşırmayayım? Kızmadığımı, üzülmediğimi ve utanmadığımı söylesem kendimi robot yerine koymuş olurum" dedi.

"Aralarında çekim olmuş"
Aniston, röportajın en ilginç açıklamasını ise son sözlerinde yaptı: "Biz evliyken cinsel temas kurduklarını sanmıyorum, ama fotoğraflardan anladım ki aralarında bir çekim olmuş. Brad'in zaten Angelina'ya ilgisi vardı."
Yayın tarihi: 02.08.2005
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.