Magazin

Brad'i kaybetmemin suçlusu Nicole

Brad'i kaybetmemin suçlusu Nicole

Pitt-Aniston çiftinin ayrılmasının sorumlusu olarak hep Angelina Jolie gösterildi. Oysa Jennifer Aniston, bu ayrılıktan Nicole Kidman'ı sorumlu tutuyor.

Brad Pitt ile Jennifer Aniston'un evliliği Hollywood'un gıpta edilen evliliklerinden biriydi. Ama bu evlilik geçtiğimiz yaz aylarında alınan boşanma kararıyla bitti. Herkes, Brad Pitt'in yeni filmindeki rol arkadaşı Angelina Jolie'nin araya giren olduğunu düşündü. Oysa 'Mr. and Mrs Smith' filminde başrolleri paylaşan Pitt ile Angelina Jolie'nin ilk günlerde birbirlerinden pek hoşlanmadıkları film ekibince biliniyordu.

Ancak dedikodular gerçek çıktı. Angelina Jolie, erkekleri etkilemesini çok iyi bilen bir kadındı ve çekim aralarında, sık sık Brad Pitt'in yanına gidip ona dokunması, yakışıklı aktörü baştan çıkarmaya yetmişti.

Jolie, karakter olarak da çok etkili bir kadın! Brad Pitt'in son aylarda yardıma muhtaç kişilere elini uzatması, hasta ve yoksul çocuklar uğruna dünyanın öbür ucuna gitmeyi göze alması tamamen Angelina Jolie'nin etkisiyle gerçekleşti.

KIDMAN'I SUÇLUYOR
Tüm bu açıklamaları okuduktan sonra, terk edilen eş Jennifer Aniston'un, yuvasının dağılmasından başka bir kadını sorumlu tutması garip ve saçma gelebilir. Ama Jennifer Aniston, ısrarla Nicole Kidman'ı suçluyor.

Avustralyalı yıldızın suçu ise 'Mr. and Mrs. Smith' filminde Brad Pitt ile başrolde oynamayı kabul etmemesi! Jennifer Aniston'a göre Nicole Kidman eğer ilk olarak kendisine gelen bu rol önerisini kabul etseydi, yuvaları sapasağlam ayakta duruyor olacaktı. Çünkü Kidman, asla Brad Pitt'i baştan çıkarmaya çalışmazdı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.06.2005
522
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.