Magazin

Brad ve Angelina bu evde yaşıyor

Brad ve Angelina bu evde yaşıyor

Beyazperdenin gözde çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, New Orleans'taki evlerinin kapısını ilk kez objektiflere açtı.

Katrina kasırgasından sonra yerle bir olan New Orleans'ın yeniden yapılanması için büyük çaba harcayan, hatta inşaatlarda işçilerle birlikte çalışan Brad Pitt ve sevgili Angelina Jolie, kentte 3 buçuk milyon dolara aldıkları evlerinin kapısını ilk kez Life& Style dergisine açtı.

Üç katlı evi çok seven Brangelina çifti, çocukların da bu evden hoşlandığırı hatta orayı bir sirke benzettikleri söylüyor.

Angelina Jolie'nin evdeki en sevdiği yer rengarenk çiçeklerle süslü bahçesi. Çocukları Maddox, Zahara, Shiloh ve Pax Thien ise en çok merdivenlerde oynamayı seviyor.

Günlük yaşamlarını, Hollywood'un en gözde çifti gibi değil de sıradan bir aile gibi sürdüren Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin evinde gün erken başlıyor. Jolie, erken kalkmayı sevmediği için minik kızları Shiloh ve Zahara'nın sabah temizliği ve 4 çocuğun kahvaltısıyla genellikle Brad Pitt ilgileniyor.

Çocuklar okula yolcu ettikten sonra da Brad Pitt, tıpkı diğer aile babaları gibi eve yakın bir yerde bulunan ofisine giderek çalışıyor.

Ünlü aktör sabahları çok erken kalktığı için de genellikle çocuklarıyla birlikte erkenden yatıyor.

Pitt ve Jolie çifti gün içinde sık sık dört çocuklarını da yanlarına alarak New Orleans sokaklarında bisiklet gezintisine çıkıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.01.2008
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.