Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Brad Pitt'i ömrümün sonuna kadar seveceğim

Brad Pitt'i ömrümün sonuna kadar seveceğim

Friends dizisinin başarılı yıldızı Jennifer Aniston, geçenlerde Angelina Jolie'den bebek sahibi olan eski eşi Brad Pitt'i ömrünün sonuna kadar seveceğini belirtti.

Aniston'un çarpıcı pozları sağda

Brad Pitt ile geçirdiği yedi yıl boyunca aşkının gücünde hiçbir azalma omadığını belirten ünlü yıldız Jennifer Aniston, "karışık" olarak nitelediği ilişkisinde birçok mükemmel anların bulunduğunu ve bunların bir tanesini bile unutmak istemediğini belirtti.

Aniston ile Pitt 5 yıl boyunca evli kalmışlar, Pitt'in "Mr. and Mrs. Smith" filminde Angelina Jolie'ye aşık olması üzerine boşanmışlardı.

İngiliz News of the World Gazetesi'ne konuşan 37 yaşındaki Jennifer Aniston, yaşadığı tüm zorluklara rağmen şu anda kendisini çok iyi hissettiğini ifade ederek "Kendimi kötü hissettiğim anlar olmuyor mu? Elbette oluyor, ama bu herkese olur" dedi.

Şu anda Vince Vaughan ile adı aşk dedikodularına karışan Aniston, birlikteliği konusundan da üstü örtülü bir açıklama yaparak "Balkonumun altına gelip bana serenat yapmadı" şeklinde konuştu. Kendisinin sürekli olarak aynı tipte insanlardan hoşlandığını ifade eden Aniston, rahatına fazla düşkün olmayan, çok fazla tanınmamış, sevimli ve sevebilen ayrıca parlak erkeklerin ilgisini çektiğini kaydetti.
(Hürriyet/Kelebek)
367
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.