Magazin

Brad Pitt'i aldattı mı?

Brad Pitt'i aldattı mı?

Hollywood'un gözde çiftleri arasında gösterilen Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin birlikteliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.

Angelina Jolie

Uzun zamandır birlikte olan ancak evlilik konusunda acele etmeyen Hollywood'un iki büyük yıldızı Angelina Jolie ve Brad Pitt hakkında ortaya atılan iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.

National Enquire'ın haberine göre; uzun süredir birlikte olan ve geçtiğimiz aylarda "Ne zaman evleneceksiniz?" sorularına yeşil ışık yakan jolie ve Pitt çiftinin arasını açan olay geçtiğimiz ocak ayının sonunda yaşandı.

İddiaya göre; dışarıya çıktıktan sonra cüzdanını evde unuttuğunu fark eden Brad Pitt, eve geri döndüğünde Jolie ile Colin Farrell'ın telefon konuşmalarına kulak misafiri oldu. Yakışıklı aktörün Jolie ile Farrell'ın seks içerikli konuşmalarını duyduğu diğer iddialar arasında.

Ünlü çiftin yakınlarının yine National Enquire'a yaptıkları açıklamalara göre, yakışıklı oyuncu, Jolie'nin cep telefonunda Farrell'a gönderilmiş seksi fotoğraflar da yakaladı.

Holywood kulislerinde bomba etkisi yaratan bu olay, Amerikalı magazin gazetecisi Perez Hilton'ın bir süre önce yaptığı "Angelina aslında Colin'e aşıktı. Colin kimseye bağlamak istenmeyince Brad'e yöneldi" şeklindeki açıklamaya inananların sayısını artırdı.

Jolie'nin özürlerine kayıtsız kalan Pitt, aralarındaki gerginliği çocuklarına yanıstmamak için çabaladığı öne sürüldü.

Yayın tarihi: 24.02.2013
1392
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.