Magazin

Böyle rock'çı düğünü olur mu?

Böyle rock'çı düğünü olur mu?

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile dört yıldır birlikte olduğu manken Seçkin Piriler, önceki akşam nikâh masasına oturdu.

Güncellenme tarihi:
Düğünden resimler için tıklayın Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler, Ulus'taki Bizim Tepe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen düğün töreniyle evlendi. Müzik ve podyum dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı törende damadın nikâh şahitliğini anneannesi Leyla Akkaban, gelininkini ise arkadaşı Sibel Aktaş yaptı. Üç aylık hamile olduğu iddia edilen Seçkin Piriler, konuyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Çift, Duman grubunun bugün İzmir'de vereceği konser nedeniyle balayını ileriki bir tarihe erteledi. Düğün, Kelebek yazarları Cengiz Semercioğlu ile Melis Alphan'ı bile karşı karşıya getirdi. Cengiz Semercioğlu: Aşk budur Bu ilişkiyi ilk yazdığımda Duman fanları tarafından dövülmekten beter edilmiştim. Kaan'ın öyle bir ilişki yaşama-dığını, Seçkin'in reklam yaptığını iddia etmişlerdi. Yaşadığı ilişkiden dolayı Kaan kadar tepki alan başka sanatçı görmedim. Aşk tam da budur işte; her şeye gözünü kulağını kapatıp, hissettiğini yaşamak... Melis Alphan: O nasıl gelinlik Kaan Tangöze evlenmiş. Kızların isyanlarda olmasının nedeni ise onun sadece başını bağlaması değil, bu bağlama işini Seçkin Piriler'le yapmış olması. Gönül bu, kimin kimi seçeceği hiç belli olmaz. Ama izninizle gelinlik hakkında iki cümle edeceğim. Bülent Ersoy bugün evlense herhalde ancak böyle bir gelinlik giyerdi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.03.2010
657
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.