Magazin

Böyle resim yollanmaz ki...

Böyle resim yollanmaz ki...

Atletizm efsanesi Usain Bolt’un geçtiğimiz yaz yapılan Londra 2012 Olimpiyatları’nda birbiri ardına kırdığı rekorların sırrının kız arkadaşı Megan Edwards’ın “poposu” olduğu ortaya çıktı.

Çıkan haberlere göre, kız arkadaşı Megan Edwards'ın gönderdiği fotoğraflar onu bitiş çizgisine daha kolay yaklaştırmıştı.

Megan Edwards'ın Londra Olimpiyat Stadı'nda 5 Ağustos günü koşu öncesi Bolt'a yolladığı bu fotoğrafın altında: ''Bitiş çizgisinde popomu düşün" yazıyordu.

Usain Bolt'un bu fotoğrafa cevabı ise '' Evet, bunu yapabilirim'' oldu.

us

4 gün sonra 200m finallerine hazırlanan şampiyon atlet Megan'dan bir fotoğraf daha istedi '' 200m finallerinde daha hızlı gitmek için motivasyona ihtiyacım var'' dedi. Megan bunun üzerine bir fotoğraf gödermedi ama Bolt ikinci madalyasına ulaşmakta zorlanmadı.

Ve 11 Ağustos öncesi 4x100 bayrak yarışı başlamadan Bolt yalvararak bir mesaj daha atıp ''Dünya rekorunu kırmam için bir fotoğraf daha istiyorum.'' dedi. Megan baskılara dayanamayarak bir tane daha gönderdi.

Megan'ın yakın bir arkadaşı; ''Usain'in 3 altın madalya almasına yardımcı olduğu için heyecendan ölecekti'' yorumunu yaptı.

Yayın tarihi: 07.01.2013
1890
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.