Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Böyle pişkinlik görülmedi!

Böyle pişkinlik görülmedi!

F1 patronu Bernie Ecclestone'un kızı Petra (22), şımarık diye anılmaktan sıkıldığını, yanlış tanınmak istemediğini söyledi.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Evini Grazia dergisine açan Petra, "Neden 56 milyon sterlinlik bir evde yaşıyorsunuz?" sorusunaysa "Beş köpeğim var, ev onlar için" yanıtını verdi. Formula 1'in patronu Bernie Ecclestone'un kızları Petra ve Tamarra, babalarını çılgına çeviriyor. Tamara Ecclestone | Foto Galeri Geztiğimiz hafta serveti yaklaşık 6 milyar TL'nin üzerinde olan Formula 1'in patronu "Eski karım Slavica ve kızlarım Petra ve Tamara yüzünden, herhalde ölene kadar çalışacağım. Çünkü Petra ve Tamarra'ya para yetişmiyor" sözleriyle dikkat çekmişti. "2010 yılı hesaplarını incelerken gördüğün rakamlar beni şaşkına uğrattı. Petra 50 milyon, Tamarra ise 51 milyon sterlin para harcamış" Yanlış anlaşılmasın, onlarla gurur duyuyorum. Yalnız annelerinin onları böyle yetiştirmesi yüzünden, ikisi de lükse çok düşkün. Onlara ev alacağımı söyledim, gidip İngiltere'nin en pahalı binalarını tercih ettiler. Bir de üzerine dekorasyon masrafı binecek; gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum. Ama bir baba olarak görevim kızlarıma bakmak değil mi?" açıklamasıyla şaka yollu şikayet etti. Modellik yapan Tamara Ecclestone'un (26) Kensington'da satın almaya hazırlandığı evin değeri ise tam 110 milyon TL değerinde. Hem Petra hem de Tamarra'nın American Express kredi kartları olduğu belirtilirken, limitleri ise dudak uçuklatacak türden: 2 milyon sterlin. İngiliz işadamı Ecclestone'un şirketlerinin CEO'ları da birçok kez, iki kız kardeşi şikayet etti.
394
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.