Magazin

Böyle özür görülmedi

Böyle özür görülmedi

Yüksel Aytuğ, önceki gün Özlem Doğan ile nikah masasına oturdu. Dizi çekimi nedeniyle düğüne katılamayan Erkan Petekkaya, mekanı üzerinde ilginç mesajlar yazan çelenklerle doldurdu.

Televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, önceki akşam Kuruçeşme Divan’da Özlem doğan ile nikah masasına oturdu.

 

Türkan Şoray, Derya Baykal, Esra Erol, Erol Evgin, Orhan Gencebay gibi birçok ünlünün katıldığı nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Çiftin şahitliğini ise Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar yaptı.

 

Gecenin sürprizi ise Aytuğ’un yakın arkadaşı Erkan Petekkaya’dan geldi.

 

“Dila Hanım”ın çekimleri nedeniyle Adana’da bulunan oyuncu, düğün mekanına üzerlerinde özür ve kutlama mesajları bulunan tam 10 adet çelenk gönderdi. Bu notların en ilginci ise şöyleydi: “Torunlarınızı okşayalım”...

 

Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar, “Yetenek Sizsiniz” elemeleri nedeniyle bulundukları Afyon’dan özel uçakla gelerek düğüne yetişti.

 

Düğüne bacağın tamamını saran atel ve koltuk değnekleriyle katılan Ilıcalı, “Halı saha maçında Sergen Yalçın’ın bir pasından sonra sakatlandım” dedi.

Yayın tarihi: 14.12.2012
548
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.