Magazin

Boyları Türk standartlarının bile altında!

Boyları Türk standartlarının bile altında!

Boyum kısa diye boş yere üzülme. Bak pek çok ünlünün boyları Türk standartlarının bile altında!

Britney Spears (1.58)
Belki inanmayacaksın ama onun boyu sadece 1.58! Miami sıcağında bile giydiği topuklu kovboy çizmeleriyle durumu çok güzel idare ediyor. Şimdi liposuction da yaptırdı oh mis!

Missy Elliott (1.55)
Rap müzik camiasının nadir kadınlarından Missy Elliott'da boy fukaralarından. 1.55 boylu yıldız, giydiği parlak renklerle durumu hiç de umursamadığını cümle aleme ispatlıyor!

Salma Hayek (1.57)
"Once Upon a Time in Mexico" filminde 1.75'lik Antonio Banderas'ın yanında ne kadar da minik duruyor değil mi? Hele "Frida" filminde tüm karakterlerden daha kısa boyluydu. Ama başrolü ondan başkası kapamadı. Dünyanın en seksi güzellerinden biri olduğunu söylemeye de hiç gerek yok.

Kylie Minogue (1.55)
Boyunun kısalığını kıyafetlerle kamufle etmekte onun kadar ustası yok. Dar jean pantolon ve üstlerle sanki 1.80 gibi duruyor. Tabii bir de alışveriş yaparken bile ayağından çıkarmadığı topuklu ayakkabıları.

Madonna (1.55)
Küçük dev Madonna'nın da boyu bir hayli kısa. Eskiden bu daha çok belli oluyordu ama son zamanlarda merak saldığı pilates sayesinde boyu sanki 10 cm uzayıverdi.

Avril Lavigne (1.58)
Avril'in boyu diğer hepsinden uzun sayılır. Neredeyse 1.60'a varan boyuyla rakiplerini geçen Avril Lavigne, ince ve kıvrak fiziğiyle gayet uzun görünüyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.04.2007
333
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.