Magazin

Boxer'ın seksi editöründen Bodrum pozları!

Boxer'ın seksi editöründen Bodrum pozları!

Boxer dergisindeki iç çamaşırlı pozlarıyla gündemi sarsan editör Mısra Seven, Bodrum'da Medyafaresi editörü Serdar Ceşen'e konuştu.

Güncellenme tarihi:

Boxer dergisine editör olarak giren Seven, derginin kapağı için verdiği iç çamaşırlı pozlarıyla magazin alemine hızlı bir giriş yaparak adından söz ettirmişti.. Bodrum kaçamağında yakaladığımız Mısra Seven'le yeni sezondaki projelerini konuştuk. Bakın seksi editörün yeni hedefleri neler..

SEKSİ EDİTÖR'ÜN FOTOĞRAFLARI

Çıplak reklam pozları!

Bir ayakkabı firmasının reklam yüzü olan Seven, firmanın ayakkabı satışlarını iki katına çıkardıklarını açıklayarak, 'öyle çekimler yapacağız ki bu sefer çok ses getirecek' dedi. Ser verip sır vermeyen Mısra, pozlarda çıplaklığın ön planda olacağını dile getirdi ve beni izlemeye devam edin dedi..

Suskunlar'dan teklif aldım ama...

Mısra Seven, Boxer'a verdiği iç çamaşırlı kapak pozlarının şansını açtığını bu pozlardan sonra medyanın ilgisine şaşırdığını söyledi. Reklam tekliflerinin ardından, Suskunlar dizisinden teklif aldığını fakat ajansıyla yaşadığı sorunlardan ötürü projenin gerçekleşemediğini dile getiren seksi editör, tüm problemleri hallettiğini ve artık tekliflere açık olduğunu söyledi.

Yayın tarihi: 16.07.2012
938
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.