Magazin

Boşanma sözleşmesi imzalamışlar

Boşanma sözleşmesi imzalamışlar

Petek Dinçöz, boşanma sözleşmesine "Bıcır, Çıtır, Loli ve Lucy adlı köpekler Petek Dinçöz'e kalacak, Can Tanrıyar , istediği zaman görecektir" maddesini koydurdu.

Şarkıcı Petek Dinçöz'ün boşanma davası açtığı televizyoncu eşi Can Tanrıyar ile özel bir sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. 6 maddelik sözleşmeye göre taraflar birbirlerinden maddi-manevi tazminat talebinde bulunmadı. 2 yıllık evlilik süresince edinilen mallardan Levent'deki Belluvue Rezidance'daki 2 dairenin değeri (4,5 milyon TL) çift arasında eşit şekilde paylaşıldı. Sözleşmede yer alan en ilginç istek ise 4'üncü maddede yer aldı. Ünlü şarkıcı sözleşmeye "Köpekler Petek Dinçöz'de kalacaklar Can istediği zaman görebilecek"maddesini koydurdu. Altında tarafların imzasının olduğu bu sözleşme mahkeme dosyasına girdi. Boşanma davasının ilk duruşması ise önümüzdeki çarşamba günü görülecek.

Dinçöz'ü kararından vazgeçirmek için Hakan Ural'ın eşi Ezgi Ural'ın devreye girdiği öğrenildi. Öte yandan Can Tanrıyar'ın boşanma nedeni olarak söylediği "İş için Dalaman'a gidecektim. Petek 'duyduğum şeyler var Dalaman'a değil Antalya'ya gideceksin' dedi. Hava muhalefeti nedeniyle uçak gerçekten Antalya'ya indi. Gece yarısı Dalaman'a uçabildim ve 6 saat telefonum kapalı kaldı. Petek inanmadı yani THY evliliğimizin sonunu getirdi" sözleri üzerine gözler THY çevrildi. THY basın bürosu, Tanrıyar'ın söylediği tarihte Dalaman'da yoğun yağmur olduğunu ve bu yüzden uçağın Antalya'ya indiğini doğruladı.
Yayın tarihi: 05.03.2010
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.