Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Boşanma kararını Jessica aldı

Boşanma kararını Jessica aldı

Jessica Simpson ve Nick Lachey, 2005'in son günlerinde boşanma kararı almıştı. Hollywood'un gözde çiftinin boşanmasının perde arkasında yaşananlar sonunda su yüzüne çıktı.

Jessica'nın harika fotoları sağda

Şarkıcı ve oyuncu Jessica Simpson, üç yıl önce kendisi gibi şarkıcı olan Nick Lachey'le dünya evine girmişti. Evlilik hayatlarını "Newlyweds" adlı televizyon programıyla hayranlarıyla paylaşan ve ekranlarda sürekli birbirlerine olan sevgilerini dile getiren çift, Hollywood'un altın çiftleri arasında gösteriliyordu.

Bu mutlu günler çok uzun sürmedi. Simpson ve Lachey'in evlilikleri henüz ikinci yılı doldurmuştu ki, çiftin mutluluklarıyla ilgili haberler yerini boşanma haberlerine bıraktı. İkili, bu haberleri yalanmakta gecikmediler ve özel gecelerde objektiflere verdikleri pozlarla ne kadar mutlu olduklarını göstermeye çalıştılar.

AYRILIĞI FAKSLA DUYURDULAR
Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını ve birbirlerini aldattıklarını inkar eden Jessica Simpson ve Nick Lachey, son olarak evlilik yıldönümlerini kutlamak için İtalya'ya tatile gitmiş ve döner dönmez gazetecilere romantik tatillerinin fotoğraflarını dağıtmıştı.

Bu romantik tatilin üzerinden bir ay sonra çift, bu kez basına ayrılmaya karar verdiklerini duyuran bir faks çekti. Ayrılığın perde arkasında yaşananlar, kısa bir süre önce su yüzüne çıktı. Boşanma kararını Jessica Simpson vermişti. Kocasının arkadaşlarıyla fazla vakit geçirmesi, yıldızın sabrını taşırmıştı. Simpson'ın babası Joe Simpson da kızının ayrılık kararı almasında etkili olmuştu. Nick Lachey ise eşinin bu kararını sessizce kabul etmişti.

Yalnızlığa alışamadı
Jessica Simpson ve Nick Lachey, ayrılık sonrası yeni yıla aileleriyle girdiler. Beverly Hills'de üç milyon dolara yeni bir ev satın alan Jessica Simpson'ın boşanma sonrası kendini toparlayamadığı ve yeni bir hayata başlamakta zorluk çektiği söyleniyor.
(Hürriyet)
274
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.