Magazin

Boşanıp aynı evde yaşayacaklar

Boşanıp aynı evde yaşayacaklar

Milliyet gazetesinin haberine göre çift oğullarını incitmemek için anlaşmalı olarak ve sessizce boşanacak.

Beş yıl önce nikah masasına oturan Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Erbil'in bir süre önce boşanmak üzere avukatlarına vekalet verdiği ortaya çıktı. Çiftin minik oğulları Ali Sadi'nin bu yeni duruma alışabilmesi için boşandıktan sonra da aynı evde oturacakları iddia ediliyor.


Erbil çiftiyle ilgili boşanma iddiası bir süre önce Tuğba Erbil'in 19 Ocak'ta Önder Fırat'la yerken görüntülenmesinden sonra ortaya çıkmıştı. Fotoğrafların basına yansımasından sonra Tuğba Erbil, eşiyle el ele pozlar vererek iddiaları yalanlamıştı.

Tuğba Erbil fotoğrafların nerede ve nasıl çekildiğini şöyle anlatmıştı: " "Londra'ya kız arkadaşımla tatile gittim. Önder Fırat'la Hakkasan'da karşılaştık. Hep birlikte yemek yedik. Önder, Mehmet Ali'nin görüştüğü yakın arkadaşıdır. Bir şey olsa herkesin gittiği yere mi giderim."

Mehmet Ali Erbil de olayı şu şekilde yorumlamıştı: "Önder'le yazlıklarımız bile yan yana. Bizi yıpratmak istiyorlar."

Ancak son haberlere göre çift bu şekilde ortaya çıkan bunalımı bir türlü atlatamadı, boşanmak için İstanbul'un en ünlü avukatlık bürolarından birine vekalet verdi.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 17.02.2010
353
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.