Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Boşandıktan sonra kadın istemiş

Boşandıktan sonra kadın istemiş

Fuhuş çetesinin müşterisi çıkan Erbil ifade verdi.

İstanbul Polisi tarafından çökertilen ve 3 Rus kadının lideri olduğu fuhuş çetesinin müşterileri arasında bulunan Mehmet Ali Erbil, Tuna Kiremitçi ve Ozan Doğulu, ifadelerine başvurulmak üzere Emniyet'e çağrıldı.

Çete liderlerini telefonla aradıkları teknik takiple ortaya çıkan ünlülerden Mehmet Ali Erbil'in, Tuğba Erbil'den boşandıktan sonra çete liderini arayıp istediği ileri sürüldü. Erbil, Habertürk muhabirine yorum yapmayacağını belirterek "Durum ortada. Ne diyeyim ki! yorum yapmayı düşünmüyorum" dedi. İddiaya göre birkaç dakika süren telefon görüşmesinde Erbil, çete liderinden evine bir kadın göndermesini istiyor. Yazar Tuna Kiremitçi ise telefonlara yanıt vermedi.

MÜŞTERİNİN STATÜSÜ
Öte yandan polis, araştırmaları sonucunda çetenin çalışma sistemini de ortaya çıkarttı. Ukrayna, Moldova ve Rusya'dan bir salonda topladıkları kızları seçerek İstanbul'a getirdiği belirlenen çete, kadınları müşterilerin "sosyal statüsü"ne göre gönderiyordu. Operasyonda birçok porno kasedi ile birçok cinsel fantazi malzemesi ve muhasebe ajandası da ele geçirildi. İncelenen ajandada müşteri ve kadınlarla ilgili muhasebe kayıtlarının olduğu görüldü. Kadınlar arasında Rusya'da diş doktorluğu yapan bir kadın da bulunuyor. Diş doktorunun yanı sıra rehber, işletmeci kadınlar da çetede yer alıyor.

(Habertürk)
Yayın tarihi: 24.04.2010
460
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.