Magazin

Boşandı, ağlayarak gitti

Boşandı, ağlayarak gitti

Altı ay önce evlenen Oktay Kaynarca-Melek Angun çifti boşandı. Eşine şiddet ygulayanKaynarca'nın 1 yıl 4 aydan 6 yıla kadar hapis cezası alması istendi.

Oktay Kaynarca ile Melek Angun arasındaki sıkıntı 2 ay önce su yüzüne çıktı

Oktay Kaynarca, Melek Angun’u aşırı kıskançlıkla suçladı. Ailesi ile bile görüşmesini engellemeye çalıştığını iddia etti. Melek Angun da Oktay Kaynarca’nın kendisine şiddet uyguladığını ve “Seni öldüreceğim, boynunu kıracağım” diyerek tehdit ettiğini söyledi. Olay savcılığa yansıdı. Oktay Kaynarca’nın 1 yıl 4 aydan 6 yıla kadar hapis cezası alması istendi.

TEK CELSEDE BİTTİ

Oktay Kaynarca, Melek Angun ile Temmuz 2012’de Kilyos Solar Beach’te evlenmişti. Çift dün İstanbul 10. Asliye Ceza Mahkemesi’nde tek celsede boşandı. Oktay Kaynarca’nın şahit gösterdiği şoförü Ayhan Demir, “Şiddetli geçimsizler. 2 aydır ayrı yaşıyorlardı. Melek Hanım Oktay Bey’e ‘Ya kardeşin, ya ben’ diye rest çekmişti” dedi.

Melek Angun’un şahidi Başak Yücel Koca ise şöyle konuştu: “Ezilen hep Melek oldu. Fikir çatışmaları vardı. Anlaşmazlığın bir nedeni de mali konulardı. Oktay Bey eşini sürekli ‘Sen bilmezsin, karışma’ şeklinde azarlardı.”

Mahkemede “Beni hiç konuşturmasanız sayın hakim” diyen Oktay Kaynarca çıkışta “Bugüne kadar ne söylediysem sevdaya dairdir. Sevda namustur” açıklamasını yaptı. “Melek Angun’a şiddet uygulamışsınız. 6 yıl hapsiniz isteniyormuş, doğru mu?” sorusuna şu yanıtı verdi: “İnfial halinde yaşanmış şeyler. 6 değil, müebbete razıyım. Ama Melek şikayetini geri aldı.” Boşanma kararından sonra gözyaşlarına boğulan Melek Angun hemen alyansını çıkardı ve “Birbirimizi hâlâ seviyoruz. Oktay çok iyi bir insan. Ondan hiçbir maddi talebim olmadı, nafaka da istemedim” dedi. Eski karı koca mahkeden ayrı ayrı çıktı.

Yayın tarihi: 31.05.2013
873
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.