Magazin

Bornozun intikamını aldım

Bornozun intikamını aldım

Şebnem Schaefer, önceki gün katıldığı "Reha Muhtar TV"de ilginç açıklamalar yaptı. Schaefer, "Özcan Deniz, beni küçük düşürmüştü, ben de intikam aldım ama bildiğim özel şeyler de var" dedi.

Şebnem'in harika resimleri sağda

Reha Muhtar'ın hazırlayıp sunduğu programa katılan son günlerin sansasyonel mankeni Şebnem Schaefer, eski sevgilisi Özcan Deniz'den intikam aldığını söyleyerek herkesi şaşırttı. Eski sevgilisinin ilişkileri bittiği dönemde bir konseri sırasında kendisi hakkında küçük düşürücü ifadeler kullandığını belirten Schaefer, "biseksüel" açıklamalarını bu yüzden yaptığını dile getirdi.

Schaefer, "Deniz, konseri sırasında binlerce kişinin önünde benim O'nun evinde bornozumu unuttuğumu söylemişti. O zaman niye herkes sustu. Bana çok ağır laflar etti. Babam arayıp kendisine söyledi. O da, 'bu bir espriydi' yanıtını vermiş. Ben de şimdi intikamımı alıyorum. Ben, Özcan Deniz'in biseksüel olduğunu söylemek istedim. Bu tartışma sırasında Şenol İpek de arada kaynadı" diye konuştu. İntikam almak için söylediği sözlerin arkasında olduğunu da ifade eden Schaefer, "Tabii ki iddiamın arkasındayım. Çünkü gerçeklerden bahsediyorum. Bildiğim özel şeyler var" dedi. Schaefer, "Peki bekaretinizi halen koruyor musunuz" sorusuna da "Açık söylemek gerekirse evet" diye cevap verdi.

İBO BANA EVLENME TEKLİF ETTİ
Programın bir diğer konuğu Asena da, isim vermeden İbrahim Tatlıses'in kendisine evlenme teklif ettiğini ama onun kabul etmediğini söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.09.2006
408
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.