Magazin

Borçlarım için yarıştım

Borçlarım için yarıştım

Yok Böyle Dans ve Survivor yarışmalarıyla şöhreti yakalayan Alp Kırşan, yaşadığı ekonomik zorlukları anlattı.

Bugün Gazetesi'ne konuşan Kırşan'ın açıklamaları şöyle:

"Ekonomik kaygım var. Aileme ben bakıyorum. Onlara bakmak zorunluluğumdan dolayı çalışıp para kazanmak hırsı vardı bende. Bu nedenden dolayı başarı geldi diyebilirim. Emekli maaşıyla İzmir'de iki kişi ne kadar rahat olabilirsiniz? Kendime ev almadım anne, babama ev aldım. Şimdi yine para biriktiriyorum kendime değil ağabeyime ev almak istiyorum. O evli ve iki tane yeğenim var. Benim hedefim ailem odaklı hayatımda. Bunu hiç kimse bilmiyor. İlk defa size açıklıyorum.

Büyük paraların peşinde değilim. Bulunduğum noktada haftada iki gün çalışıyorum 'Yetenek Sizsiniz'le alakalı. Geri kalan beş gün kendime ayırıyorum. Gidip spor yapıyorum, köpeğimi alıyorum, ailemin yanına gidiyorum. İş budalası, şöhret budalası, hırs dolu bir insan olsam, inanın o beş güne, beş farklı iş sığdırabilir. Ama ben biraz iş konusunda hayvanlaşmayıp da insan olmayı seçen adamlardanım.

ÇOK BORCUM VAR

Askerden geldiğimde hiç param yoktu, bir de çok büyük bir borca girdim. O zaman o kadar eğlenmeyip, arkadaşlarıma o kadar yardımcı olmasaydım, bu borcun üstesinden çok rahat gelebilirdim. Ama o borç yüzünden çok fazla çalışmam gerekti. 'Yok Böyle Dans' taki başarımın nedeni borçlarımdır. Orada her hafta kalıp borcumu kapatmaya çalıştım. O yarışmada haftalık bir para alıyorduk çünkü. Hırs yapmamın sebebi yani borç kapatmaktı. Yoksa çok sevmem dans etmeyi. Gidip Ferrari alayım ya da Porche alayım da arkadaşlarıma artistik yapayım gibi bir şeyim olmadı hiçbir zaman.

Unutulmuş yatırılmamış Bağ-Kur borçları, stopajı atlanmış, ödenmemiş borçlar... Bir de, iki kişi tarafından senetle dolandırıldım. Büyük bir sahtekarlık, gün gelecek ondanda gerek basın, gerek hukuki olarak intikamımı alacağım zaten.

Yayın tarihi: 01.10.2012
572
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.