Magazin

'Borat'ın kahramanı dayak yedi

'Borat'ın kahramanı dayak yedi

ABD'de geçen hafta en çok izlenen 'Borat' adlı komedi filminin kahramanı İngiliz komedyen Sacha Baron Cohen, şakasını anlamayan bir New York'ludan dayak yedi.

İngiliz bulvar gazetelerinde yer alan haberlerde, Borat filmiyle dünya çapında ünlenen Baron Cohen'in, New York´ta yoldan geçen birisini şaka yapmak için durdurduğu ve 'Kıyafetleriniz çok beğendim. Güzeller. Lütfen satın alabilir miyim? Onlarla aşk yapmak istiyorum' deyince yüzüne yumruğu yediği belirtildi.

Şakayı anlamayan New York'lunun Cohen'e birkaç kez yumruk attığı, ancak şoka giren İngiliz komedyenin yüzünde kalıcı bir iz meydana gelmediği kaydedildi.

Aktörün bir arkadaşı, 'Sacha, Borat gibi davranmaktan kendini alamıyor, ama bu kez yanlış adama çattı. Sanırım adam kendisini anormal birisinin saldırısına uğradığını düşündü ve yumruk attı. Sacha daha fazla dayak yemediği için şanslı' dedi.
Yayın tarihi: 13.11.2006
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.