Magazin

Bollywood güzelini kim öpecek

Bollywood güzelini kim öpecek

Dünyanın en güzel kadını olarak nitelenen Hint yıldızı Aishwarya Rai, şimdiye kadar hiçbir filminde öpüşmedi.

Hollywood'a transfer olmaya hazırlanan Rai'nin, rol alacağı yeni projelerde ilk kiminle öpüşeceği şimdiden merak konusu oldu. DeBeers, L'Oreal ve Coca Cola gibi markaların reklam yıldızı olan Hintli güzel Aishwarya Rai, Jane Austen'in romanından uyarlanan 'Aşk ve Gurur' adlı filmiyle ABD'yi fethetmeye hazırlanıyor.

'Bollywood' diye adlandırılan Hint Sineması'nın Kraliçesi sayılan Rai'nin en büyük özelliği ise şimdiye kadar hiçbir filminde öpüşmemesi. Çünkü Bollywood endüstrisi, aşk ve tutku dolu filmlerinde, müzik ve şarkıyı, seksin yerine kullanmasıyla tanınıyor.

ROLÜMÜ YAPARIM
Hollywood'a transfer olmaya hazırlanan Rai'nin, ilk öpücüğünün ve onu öpecek olan aktörün, dünyaya Kama Sutra'yı kazandıran ülkede 'küçük çaplı bir skandal' yaratması da bekleniyor. CBS TV'nin '60 Dakika' adlı programına konuk olan Rai, Hindistan'ın, fiziki temasın dışa vurulduğu bir ülke olmadığını söyledi.

Ancak, Rai, Hollywood'a transferi halinde ateşli sevişme sahnelerine de kapıyı açık bıraktı. Rai, 'O köprüye geldiğimizde, geçeriz. Sahne üzerinde çalışırız ve ben de rolümü yaparım' dedi. Bu arada, Aishwarya Rai hayranları, ünlü Hint güzeli için 17 bin web sitesi kurdular.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.01.2005
829
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.