Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Boğazın güzelleri

Boğazın güzelleri

Her yıl düzenlenen "A la mode" davetlerinin ikincisi, "Focussed on fashion" adı altında yapılacak. 22 Mayıs'ta Anjelique'te gerçekleştirilecek olan "Focussed on fashion"da, Türkiye'nin en başarılı moda fotoğrafçılarının en özel fotoğrafları, ilginç bir yöntemle sergilenecek.

"A la mode" partileri, Türkiye'nin en önemli moda fotoğrafçılarının en çarpıcı fotoğraflarının yer alacağı bir davetle devam ediyor.

Nisan ayında Dilek Hanif defilesi ile start alan "A la mode"un ikincisi "Focussed on fashion" adı altında 22 Mayıs'ta İstanbul Boğazı'nın en şık mekanlarından Anjelique'te gerçekleştirilecek.

Gecede Türkiye'nin en başarılı moda fotoğrafçılarının bugüne kadar çekmiş oldukları en özel fotoğrafları sergilenecek. Her fotoğrafçının iki fotoğrafıyla yer alacağı gecede fotoğraflar, birbirinden farklı sergileme teknikleriyle mekanın farklı alanlarına yerleştirilecek.

Ayten Alpün, Hasan Hüseyin, Koray Birand, Koray Erkaya, Murat Sargın, Nihat Odabaşı, Sedef Delen, Serdar Önal, Şenol Altun, Tamer Yılmaz gibi marka olmuş moda fotoğrafçılarının fotoğraflarının yer alacağı sergide, Deniz Akkaya, Tuğce Kazaz, Cansu Dere, Güzide Duran ve Şenay Akay gibi modellerin hiçbir yerde yayınlanmamış birbirinden çarpıcı pozlarının yer alacak.
(Hürriyet/Kelebek)
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.