Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Boğaziçi şenleniyor!

Boğaziçi şenleniyor!

İstanbul Yelken Kulübünün düzenlediği ve bu yıl 17.si gerçekleştirilen 'Uluslararası İstanbul Yelken Haftası' başladı.

İstanbul Yelken Kulübü tarafından organize edilen etkinlik çerçevesinde derecelendirilmiş olan yarışlarda bu yıl Türkiye ile birlikte 16 ülke 107 sporcu ve 78 tekne mücadele edecek.

Bugün başlayacak yarışlar, 5 ağustos cumartesi sona erecek ve akşam ödül töreni yemeği ile organizasyon son bulacak.

Türkiye, Hollanda, Almanya ve Romanya'dan 18 hakemin görev aldığı etkinliğe Portekiz, Bulgaristan, Macaristan, İsviçre, Yeni Zelanda, Hong Kong, Almanya, İtalya, Romanya, Polonya, Pakistan, Yunanistan, Rusya, Bahreyn ve Tunus'tan yarışmacılar katılacak.

Windsurf'çüler İzmir'de
Yelken sporunda, Jim Beam Dünya Windsurf Şampiyonası, İzmir'de başladı. Alaçatı Active Windsurf Center'daki organizasyonda, bugün yapılan ilk eleme yarışlarında Türk sporculardan Bora Kozanoğlu, 7. oldu. Slalom parkurda gerçekleşen yarışların erkekler kategorisinde birinciliği Virjin Adaları'ndan dünya hız şampiyonu Finian Maynard, ikinciliği dünya klasmanında 1. sırada yer alan Fransız Antoine Albeau, üçüncülüğü ise ABD'li Micah Buzianis elde etti.
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.