Magazin

BOĞAZ’DA MACY GRAY İLE SOUL GECESİ

BOĞAZ’DA MACY GRAY İLE SOUL GECESİ

SONon yılın en başarılı neo-soul, r&b ve pop vokallerinden, Grammy ödüllü Macy Gray,BKM ve HİPorganizasyonu ileBKM'nin yaz konserlerinde Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahne aldı.

BOĞAZ’DA MACY GRAY İLE SOUL GECESİ


SONon yılın en başarılı neo-soul, r&b ve pop vokallerinden, Grammy ödüllü Macy Gray,BKM ve HİPorganizasyonu ileBKM'nin yaz konserlerinde Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahne aldı.Sanatçı sahneye hayranlarının çığlıkları eşliğinde çıktı.

Gray, benzersiz sesi ve tarzıyla "Kissed It", "Here Comes The Rain Again", "Buck", When I See You", "Happiness", "Sweet Baby", "Nothing Else Matters" gibi sevilen hitleriyle konserine başladı. Sanatçı, geçtiğimiz ay çıkan son albümü "Covered" parçalarından oluşan repertuvarındaki parçalarını da seslendirdi. Turne programındaki repertuvarı ile sahneye çıkan sanatçı, seyircinin katılımı ve hayranlığını dile getirdiği mekanın atmosferinin etkisiyle programını uzattı veyarım saatlik özel ek bir repertuvar seslendirdi.

Turkcell Kuruçeşme Arena'yı dolduran hayranlarını ve Boğazdaki eşsiz manzarayı "Merhaba İstanbul" diyerek selamlayan Mac Gray'i finalde hayranları uzun süre bırakmadı. Coşkulu alkışlar eşliğinde yeniden sahneye dönen sanatçı, "Lately", "Sexual Revolution", "I Try" isimli parçalarını söylerken hayranlarından onunla birlikte özgürce dans etmelerini istedi.

Modern divayı dinlemeye gelen isimler arasında Manga grubunun solisti Ferman Akgül, oyuncu Fırat Çelik, Manga ve Sibel Tüzün de yer aldı. 2001 yılında Vouge dergisi tarafından "En Stil Bayan Artist" seçilerek tarzını konuşturan, performansı süresince 3 kez kostüm değiştiren büyülü ses Mac Gray,sevenlerine bol bol öpücük gönderdi ve kirpikleri ile en az sesi kadar dikkat çekti.

(FOTOĞRAF)


Yayın tarihi: 05.06.2012
498
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.