Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

BODRUM'DA SABAHA KADAR EĞLENCE

BODRUM'DA SABAHA KADAR EĞLENCE

TÜRK pop müziğinin ünlü isimlerinden Hande Yener, Murat Dalkılıç ve Sinan Akçıl, Bodrum'un ünlü eğlence mekanlarında sahneye çıktı.

TÜRK pop müziğinin ünlü isimlerinden Hande Yener, Murat Dalkılıç ve Sinan Akçıl, Bodrum'un ünlü eğlence mekanlarında sahneye çıktı. Hande Yener ve Sinan Akçıl aynı sahneyi paylaşarak hayranlarına muhteşem bir gece yaşatırken, Murat Dalkılıç da birbirinden güzel parçalarıyla, sevenleriyle eğlencenin tadını çıkardı.
Gümbet Barlar Sokağı birbirinden ünlü şarkıcıları ağırladı. Club ve barların açılmasıyla eğlence anlayışının değiştiği Gümbet'te Hande Yener ve Sinan Akçıl, Club Pasha'dasahneye çıktı. Ünlü popçu Murat Dalkılıç da Club Sotano'da sahne aldı. Şarkıcılar sahneye çıkmadan önce,seksi kıyafetleriyle dansçı kızlar platformda dans etti.
İlginç sahne kıyafetiyle dikkat çeken Hande Yener, hit olmuş parçalarını arka arkaya sıralayarak, hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Yener'in parçaları, sevenleri tarafından hep bir ağızdan söylendi. Şarkıcı Sinan Akçıl da söylediği parçalarla dinleyenleri eğlendirdi.
Club Sotano'da sahne alan ünlü popçu Murat Dalkılıç da hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Dalkılıç hayranları şarkıları hep bir ağızdan söyledi.

472
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.