Magazin

Blair'in de video klibi var!

Blair'in de video klibi var!

İngiltere Başbakanı Tony Blair'i çalışırken görmek isteyen İngiliz seçmenler, bundan böyle Başbakanlık Konutu'nun internet sitesine girerek meraklarını tatmin edebilecekler.

Başbakanlık Konutu Downing Street 10 numaranın web sitesinde (www.pm.gov.uk), 'Tony Blair'in yaşamında bir gün' adlı 3 dakika 30 saniyelik video klipte, Başbakan Blair, kravatlı halde Amerikan Başkanı George Bush ile ceketsiz bir halde bürosunda ve eşofmanlı olarak öğrencilerin önünde top oynarken görülüyor.

Amacı, son kamuoyu araştırmalarına göre popülaritesi ve güvenilirliği büyük ölçüde düşen Blair'in nasıl çalıştığını kamuoyunun gözleri önüne sermek olan kısa film, İngiliz Başbakanı´nın özellikle gençler ve kadınlar önündeki imajını düzeltmeyi hedefliyor.

Kısa filmde, günlük yaşamından çeşitli sahnelerden sonra Tony Blair, ABD Başkanı George Bush, Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Almanya´nın yeni Başbakanı Angela Merkel ile görüntülerinin yanı sıra Başbakanlık Konutu´nda birçok davetliyi kabul ederken gösteriliyor.

Tony Blair, filmde milletvekillerinin, gazetecilerin sorularını yanıtlıyor, kabine ve G8 toplantısına başkanlık ediyor ve tüm bunları güler yüzle yapıyor.
Yayın tarihi: 03.01.2006
544
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.