Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bizim yıldızlar Madonna'ya fark attı

Bizim yıldızlar Madonna'ya fark attı

Madonna, Motorola reklamı için 1.8 milyon dolar aldı... Tarkan ve Cem Yılmaz'ın yanına bile yaklaşamadı.

ABD'li şarkıcı Madonna, Motorola'nın reklam filmlerinde oynamak için 1.8 milyon dolar alıyor. Oysa Tarkan Avea'nın reklamlarında 5, Cem Yılmaz Opet'in reklamlarında 4 milyon dolara oynuyor.

İngiltere'de doğum gününü kutlarken attan düşüp bazı kaburga kemiklerini kıran ünlü ABD'li şarkıcı Madonna, yeniden işbaşı yaptı. İngiliz The Sun gazetesinde yer alan habere göre Madonna, ABD'li cep telefonu üreticisi Motorola'nın televizyon reklamları için kamera karşısına geçti.

Madonna'nın reklamlarda oynamak için bir milyon 800 bin dolar (Yaklaşık 2.5 milyon YTL) alacağı belirtildi. Bu tutar, Tarkan ve Cem Yılmaz gibi Türk yıldızların reklamlarda oynamak için aldığı paralarla karşılaştırıldığında 'mütevazı' kalıyor.

Çünkü Türk pop müziğinin yıldızı Tarkan, Avea reklamlarında oynamak için yaklaşık beş milyon dolar almıştı. Anlaşmayla birlikteTarkan, hem reklam filmlerinde oynamayı hem de bir konser turnesi yapmayı taahhüt etmişti. Öte yandan güldürü sanatçısı Cem Yılmaz ise, kısa süre önce Opet'in reklamlarında iki yıl süreyle oynamak için yaklaşık dört milyon dolarlık bir anlaşma imzalamıştı.

Yılmaz'ın sahneye ilk çıktığı 1995'ten bu yana gösterilerden kazandığı para ise, 175 milyon YTL olarak hesaplanıyor. Kazandığı parayı espri konusu yapmaktan geri durmayan Yılmaz, gösterilerinde sık sık, "Sizin paranızla yeni arabamı aldım, ben sahnede para basıyorum" diye konuşuyor. Yılmaz'ın bugüne kadar 30'un üzerinde lüks araba satın aldığı belirtiliyor.
Yayın tarihi: 02.09.2005
351
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.