Magazin

Bizi oradan izle usta!

Bizi oradan izle usta!

Sezen Aksu önceki akşam Turkcell Kuruçeşme Arena’da sahneye çıktı. Konserinde Meral Okay ve Neşet Ertaş’ı anan sanatçı, seyircilerine duygusal anlar yaşattı.

Pop müziğin ‘Minik Serçe’si Sezen Aksu, önceki akşam Turkcell Kuruçeşme Arena sahnesindeydi. Fahir Atakoğlu’nun orkestrasıyla eşlik ettiği sanatçı, gece boyunca esprileriyle güldürdüğü seyircisine duygusal anlar da yaşattı. Nisan ayında vefat eden yakın arkadaşı Meral Okay’dan bahseden ve gözyaşlarına hakim olamayan Aksu, geçtiğimiz salı günü aramızdan ayrılan halk ozanı Neşet Ertaş’ı da andı. Gökyüzüne bakıp ellerini açarak “Usta, mekânın cennet olsun. Seni sonsuza kadar unutmayacağız. Saygı ve sevgiyle anıyoruz. Yerin asla doldurulamaz. Bizi daima oradan izle” diyen sanatçı, seyirciyi hüzünlendirdi.

Eylülde Sezen’i konuştuk

Medya takibi ajansı Interpress’in yazılı medyayı kapsayan araştırmasında, eylül ayında magazin haberlerinde en çok Sezen Aksu’nun adının geçtiği ortaya çıktı.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 30.09.2012
487
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.