Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bizde de Feraye Hülya Kaya var

Bizde de Feraye Hülya Kaya var

Demi Moore'un, eski eşi Bruce Willis ve şimdiki eşi Ashton Kutcher ile birlikte verdiği poz, ünlü isimlerin aklına Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç'ı getirdi.

Ece Gürsel: Bizler Müslümanız
Bizler onların mantalitesiyle hareket edemeyiz. Biz Müslümanız, böyle davranamayız. Gerçi Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu böyle bir tatil yaşamışlardı, Feraye Tanyolaç'ın da yer aldığı.

Seda Üren: Bu kadar geniş olamam
Hülya, Kaya ve Feraye, bu fotoğraftan daha yakın geliyor bana. Uzaklara gidemeyeceğim maalesef. Ben şu andaki bakış açımla bu kadar geniş olamam sanırım. Ancak yapanlara saygım sonsuz.

Sinem Kobal: Vay be deyip güldüm
Eski ve yeni eşin anlaşması güzel bir şey. Bu habere 'Vay be' deyip güldüm. Bizde böyle bir şey istisnai bir durum. Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu çifti aklıma gelen bir örnek.

Tuğba Özay: Mezhepleri genişmiş
Mezhebi fazla geniş insanlar. Bu tip tatil, arkadaşlık, görüşme durumu bizim toplumumuz tarafından hoş karşılanan şeyler değil. Onlar o teknede başka şeyler de yapıyorlardır.

Pınar Aylin: Biraz abartmışlar
Medeni olmak güzel bir şey ama biraz abartmışlar. Çok uzaklara gitmeden size Levent Yüksel, Sertab Erener, Demir Demirkan örneğini de vermeliyim. Bu başka bir boyut.

Didem Uzel: Ben yapamam
Bu ilk buluşmaları değil bildiğim kadarıyla. Öyle aşmışlar ki tekneyle tatile bile gidebiliyorlar demek ki! Arkadaş kalınabiliyorsa ne mutlu. Ama ben yapamam!
(Hürriyet/Kelebek)
283
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.