Magazin

'Biz ölürüz yoluna' milli takım şarkısı

'Biz ölürüz yoluna' milli takım şarkısı

Tarkan'ın A Milli Futbol Takımı için yaptığı şarkı, Futbol Federasyonu'nun 2002 yılı resmi Milli Takım şarkısı oldu.

2002 Dünya Kupası finalleri için geriye sayım sürerken, Pepsi'nin sponsorluğunda Tarkan'ın (A) Milli Futbol Takımı için yaptığı "Bir oluruz yolunda" şarkısının, Futbol Federasyonu'nun 2002 yılı resmi milli takım şarkısı olduğu açıklandı.

Konuyla ilgili anlaşma, Futbol Federasyonu'nun İstanbul'daki merkez binasında, Federasyon Başkan Vekili Ata Aksu ile Pepsi Cola Pazarlama Direktörü Selen Kantarcı tarafından imzalandı.

Federasyon Başkan Vekili Ata Aksu, Pepsi ve Tarkan'a teşekkür ederek, "Bu şarkının Milli Takıma büyük coşku vereceğine ve halkımızı coşturacağına inanıyoruz" dedi.

İmza töreninin ardından Tarkan'ın şarkısının klibi gösterilirken, ABD'de bulunan Tarkan törende yer alamadı.

Ünlü pop şarkıcısının Güney Kore'de millilerle birarada olacağı belirtilirken, şarkının kaset ve CD'lerinin kısa sürede piyasaya sürüleceği bildirildi.

Bu arada, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Aksu, Hülya Avşar'ın Milli Takım ile ilgili şarkısı hakkında da "Onunla da gurur duyuyoruz. Ama Tarkan'ın şarkısı bizim resmi şarkımız" dedi.
Yayın tarihi: 08.05.2002
624
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.