Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Bitmeyen kavga

Bitmeyen kavga

Kayahan ile Nilüfer arasındaki sular durulmuyor. Kayahan, son olarak eski dostunun 100 binlik kaset satışını başarı olarak görmesine tepki gösterdi.

Bir zamanlar müzik dünyasının en uyumlu ikilisi olan Kayahan ile Nilüfer'in kavgası bitmek bilmiyor. Kayahan, şarkılarını söylememesi için dava açtığı ve artık birlikte çalışmadığı Nilüfer'in "3 ayda 100 binlik satışa çıktım" açıklamasının başarı olarak sunulmasından da rahatsız oldu. "Nilüfer 3 ayda 100 bin albüm satmış, başarı olarak gösteriyorlar. Oysa ben 400 bin albüm satmıştım" diyen Kayahan şunları söyledi:

Hakkımı helal etmiyorum
"Nilüfer, yeni albümü için 'Bunlar Nilüfer şarkıları' diyormuş. Herkes kendi şarkılarını yazıp söyleyecekse, benim şarkılarımı neden hâlâ okuyor? Ona hakkımı helal etmiyorum. 2006'da benim 400 bin resmi satışım var. Nilüfer ise 3 ayda 100 bin satmış. Zaten albüm 3 ayda satar, sonra satmaz. Ona dava açtım, devam ediyor. Lütfen artık benim şarkılarımı söylemesin. Kendisiyle olan dostluğum bitmiştir.
(Hürriyet)
314
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.