Magazin

Birazcık açık değil mi Naz?

Birazcık açık değil mi Naz?

Özcan Deniz, "Ya Sonra" filminde rol alan Naz Elmas'ın tekne sahnesinde giydiği mayoyu 'çok seksi' buldu. Bunun üzerine Elmas, çekimlere mayosunun üzerine file bluz giyerek devam etti.

Güncellenme tarihi:
İŞTE O RESİMLER VE DAHA FAZLASI Özcan Deniz, 25 Şubat'ta vizyona girecek sinema filmi "Ya Sonra"da, "Haziran Gecesi" dizisinde başrolü paylaştığı yakın arkadaşı Naz Elmas'a da rol verdi. Elmas'ın çekimlerdeki performansından çok memnun kalan Deniz, "Naz olmadan bu filmi çekemezdim. Rolünün hakkını muhteşem verdi" dedi. Deniz, Elmas'ın teknede çekilen sahnelerde giydiği mayoyu 'fazla açık' bulduğunu da itiraf etti: "Naz mayoyu bir giyip geldi, setteki herkesin gözleri yuvalarından çıktı! Çok seksi bir mayoydu ve Naz'a da çok yakışmıştı. Biraz açık bulduk ama yapacak bir şey yoktu. Yanında başka mayo olmadığı için çekimleri o şekilde tamamladık. Naz, bazı sahnelerde üzerine bluz giydi, sorun da ortadan kalktı." (Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.01.2011
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.