Magazin

Bir zamanlar sevgiliydiler

Bir zamanlar sevgiliydiler

Bir fırsat bulur da 5-10 yıl önce yayınlanmış dergilere göz atabilirseniz, karşınıza çok ilginç fotoğraflar çıkacaktır.

Bakın bir zamanlar, kimler kimlerle berabermiş ve birbirlerine ne sözler vermişler.

Julia Roberts ve Kiefer Sutherland
Julia Roberts, 1990 yılında 22 yaşındaydı ve genç aktör Kiefer Sutherland ile flört ediyordu. Sevgililer çok geçmeden parmaklarına birer yüzük takıp nişanlandıklarını ilan ettiler. Düğüne bir hafta kala, Julia Roberts, nişanlısının en iyi arkadaşı Jason Patric ile İrlanda'ya gitti.

Brad Pitt ve Christine Applegate
'Evli ve Çocuklu' dizisinin şöhrete ulaştırdığı Christine Applegate, 1989 yılında MTV Video Müzik Ödülleri'nin dağıtıldığı geceye, o tarihte adı sanı pek duyulmamış aktör Brad Pitt ile katılmıştı. O gece, davetlilerden Brad Pitt'in yüzüne bakan olmadı. İki yıl sonra ise Brad Pitt Hollywood'un en sevilen oyuncusu olacaktı. Tahmin edeceğiniz gibi, Pitt, acemilik günlerinde ona yardım eden sevgilisini unutmuştu.

Kelly Preston ve George Clooney
Bugün John Travolta ile evli olan Kelly Preston, 1988 yılında genç aktör George Clooney ve onun bir türlü vazgeçemediği domuzu Max ile aynı evi paylaşıyordu. Kelly Preston sevdiği erkeği bir domuzla paylaşamayacağını anlayınca, aşk da bitti.

Jennifer Aniston ve Tate Donovan
Jennifer Aniston ilk görüşte aşık olduğu genç aktör Tate Donovan'la hayatını birleştirecekti. Sevgililer birbirlerinin parmağına nişan yüzüğü de taktılar. Fakat aradan bir yıl bile geçmeden aşk sona erdi.

Robert Downey Jr. ve Sarah J. Parker
Onlar, 1984 yılında ilk gençlik günlerini yaşarken birbirlerini tanımışlardı. Bu tanışıklık kısa sürede aşka dönüştü. Ve tam yedi yıl sonra, Robert Downey Jr.'ın uyuşturucu kullandığı haberleri yaygınlaşınca, Parker uyuşturucu bağımlısı sevgiliden ayrıldı.

Renee Zellweger ve Jim Carrey
İşte size tipik bir rol arkadaşı aşkı. Renee Zellweger, 'Ben, Kendim ve Irene' isimli filmde başrolleri Jim Carrey ile paylaşırken, aralarında bir aşk kıvılcımlanmaya başlamıştı. Ancak filmin çekimleri sona erince, aşk ateşi de söndü.

Cameron Diaz ve Matt Dillon
Onlar 1995 yılında tanışmışlardı. Utangaç aktör Matt Dillon, birlikte film çevirdiği Cameron Diaz'a aradan ancak üç ay geçtikten sonra çıkmayı teklif edebildi. Bu çiftin ilişkisi üç yıl sürdü.

Brooke Shields ve Michael Jackson
Onlar, 80'li yıllarda tanışmışlardı ve aşk dedikoduları da hemen başlamıştı. Michael Jackson, aralarında ciddi bir ilişki olduğunu söyledi. Brooke Shields da Michael Jackson'ı çok sevdiğini itiraf etti. Fakat bir süre sonra ilişki de, sözler de unutuldu.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 13.05.2005
394
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.