Magazin

Bir yıldır rahibe hayatı yaşıyorum

Bir yıldır rahibe hayatı yaşıyorum

Ünlü şarkıcı Hilal Cebeci, kendine Madonna'yı örnek aldı. 24 saati bir ay boyunca kameralar tarafından kaydedilecek olan Hilal Cebeci, önceki gün Mecidiyeköy'de bir basın toplantısı düzenledi.

Hilal'in seksi pozları sağda

Toplantıya "Benim bir kameramanım vardı, nerde?" diye soruyla başlayan seksi şarkıcı; "15 Haziran'da Allah kısmet ederse yeni albümüm çıkacak. Albümüm çıkana kadar her anımı 24 saat kameramanım çekecek. Benimle birlikte yaşayacak." dedi.

15 Haziran'da albümüyle birlikte görüntülerinde piyasaya sunulacağını söyleyen Hilal Cebeci; "Bunu beni seven bütün hayranlarım için yapıyorum" dedi. Madonna'dan esinlendiğini söyleyen Cebeci; çekim anında çok fazla mini ve bikini giyemeyeceğini belirterek, "hayranlarım eski fotoğraflarımla idare etsinler" dedi.

Banyoda ve yatak odasında da çekimlerin yapılacağını söyleyen Cebeci, "Her anımı görmüş olacaklar, bu da hayranlarım için çok iyi birşey" dedi. Duşta bir yere kadar çekimin olacağını sonrasının flû olacağını belirten seksi yıldız, "İki yıl önce defalarca Madonna'nın filmini seyrettim ve çok hoşuma gitti. En az 40 kez izlemiştim. Çok doğaldı, her şey çok hoşuma gitti." diyor. Madonna ile tanışmayı çok hayal ettiğini söyleyen Cebeci, "Medya Takip burada ki haberleri de onlara iletiyor, belkide tanışırız" dedi.

Banyoda ki çekimler yüzünden herkesin kameraman olmak isteyeceğini iddia eden Hilal Cebeci "O zaman kamerayı belli bir yere sabitlemek lazım. Çünkü orada çekimler çok flû olacak, çok net bir şeyler olmayacak tabii ki kameraman içeriye giremeyecek" dedi.

Bir ay boyunca kendisini görüntüleyecek olan kameramanın evli olduğunu ve 4 günlükte çocuğu olduğunu söyleyen Hilal Cebeci, "Bekar kameramanı tercih ederim, buradan duyurulur. Uğur'u tercih ederim, Uğur hiçte fena olmaz. Uğur'u eskiden beri çok beğenirim. 4, 5 senedir Uğur'u ben tanıyorum. O da bekar kim bilir belki de birşeyler olur" diyerek Show TV kameramanına yeşil ışık yaktı.

Kamereman'ın banyoya giremeyeceğini ama yatak odasına gireceğini söyleyen Hilal; "Uyurken çekeceği için uyuma halimi bekleyecek. Çok doğal olsun diye ben uyuyormuş gibi yapmayacağım" diyor.

BİR YILDIR RAHİBE HAYATI YAŞIYORUM
"Avam birşey yapmıyoruz, kesinlikle çok profesyonel birşey yapıyoruz." diyen Hilal Cebeci "11, 12 aydır kesinlikle rahibe hayatı yaşıyorum. Hayatımda kimse yok ve bir ay sonra da hayatımda kimse olmayacak. Bir anda karşıma beyaz atlı prensim çıkarsa tabii hayranlarım onu da görecek." dedi.

Erkek arkadaşınızı da kameralar görecek mi diye sorulması üzerine Cebeci; "Bu kadar kısa sürede tanıştığım erkek arkadaşımı yatak odama sokmayacağıma göre demek ki yine böyle birşey olmayacak. Ama birisiyle tanışırsam bunları çekeceğiz. Sevgilimle, erkek arkadaşımla sarmaş dolaş oturup TV seyredebilirim, her şey doğal olacak." diyor. Makyaj yapmayacağını da söyleyen Hilal Cebeci "Hepimiz ünlüler evinde neler yapıyor diye merak ediyoruz. Hayranlarımda benim en doğal halimi görmüş olacak." dedi.

OKAN BAYÜLGEN'İN 24 SAATİNİ MERAK EDİYORUM
Okan Bayülgen'in 24 saatini merak ettiğini söyleyen Hilal Cebeci, "Onu izlemek isterdim" dedi. Kadınlardan çok fazla merak ettiği kişi olmadığını söyleyen Cebeci, "Hülya Avşar'ın her şeyini biliyoruz, merak edecek bir tarafı yok. Seda Sayan'ı merak ederim." diyor.

ARTIK DAHA DERLİ TOPLU OLACAK
Albümle birlikte görünütülerinin de piyasaya çıkacağını söyleyen Hilal Cebeci, internette de yayınlanabilir diyor. Diğer TV programlarında ki gibi bir eve kapanmayacağını belirten Cebeci,"Neredeysem orada çekecekler, bu filmin albüm satışını da etkileyeceğini düşünüyorum" diyor.

ESKİ BİKİNİLİ RESİMLERİME BAKIP İDARE EDECEKLER
Çok fazla gece hayatı olmadığını belirten Hilal Cebeci "Kliplerimde seksi kıyafetler giyiyordum, benden sonra bu iş çok fazla abartıldı. Ben biraz toplanırsam insanlar o tarafa doğru kayarlar" dedi. Artık "daha derli toplu" olacağını üstüne basa basa söyleyen Cebeci "Eski bikinili resimlerime bakıp idare edecekler" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.05.2006
402
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.