Magazin

'Bir seviştim olay oldu!'

'Bir seviştim olay oldu!'

Zeki Demirkubuz'un "Kıskanmak" filminde Bora Cengiz ile oynadığı ateşli sevişme sahnesiyle dikkatlerine üzerine çeken Berrak Tüzünataç eleştirilere bu sözlerle cevap verdi

Güncellenme tarihi:
Oyunculukta altın çağını yaşayan Berrak Tüzünataç, 'Hatırla Sevgili'nin devamı niteliğinde Show TV'ye çekilen 'Bu Kalp Seni Unutur mu' dizisinde başrolde oynamaya hazırlanıyor. FOTO GALERİ Aynı zamanda Zeki Demirkubuz'un "Kıskanmak" filminde de rol alan Tüzünataç burada Bora Cengiz ile oynadığı sevişme sahnesiyle dikkat çekiyor. Bu sahnenin bu kadar gündeme gelmesinden rahatsız olduğunu söyleyen Tüzünataç oyunculukla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu: Öldürene laf yok Dizide Yıldız adında burjuva bir aileden gelmesine rağmen politik olarak aktif devrimci bir kızı oynuyorum. Rolüme hazırlanmak için "Sokak Güzeldir: 68'de Ne Oldu?" kitabını okudum. Rolüme çok iyi hazırlandım. Rol aldığım projelerde sevişme sahnelerinin ön plana çıkarılması beni çok rahatsız ediyor. Kıskanmak filmindeki sevişme sahnesinde yer aldım, olay oldu. Dizilerde patır patır adam öldürülüyor, hiçbir tepki verilmiyor, iki insan öpüşünce sanki Hiroşima-Nagazaki gibi olay yaratıyor. Sanki biz leylekler tarafından mı getirildik? Lütfen kabul edelim bunu annemiz de anneannemiz de yaptı. Oyunculuk insana ait şeylerin yansımasıdır. Ben oyuncu olarak sevişme sahnelerinden kısıtlarsam gerçekten hainlik yapmış olurum, herkesi kısıtlamış olurum. O zaman sen dizideki adamın da öldürüldüğüne inanıyorsun. Merak etmeyin yaşıyor onlar. Sevişme sahnesi hiçbir zaman bulunmak istediğim bir işte bulunmama sebebim olmayacaktır. (Vatan)
Yayın tarihi: 05.09.2009
564
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.