Magazin

Bir kez daha terk etti!

Bir kez daha terk etti!

Robert Pattinson, kendisini aldattığı için ayrıldığı ama sonra bir şans daha verdiği Kristen Stewart'la yollarını bir kez daha ayırdı.

robert pattinson-kristen stewart

Robert Pattinson, 'Twilight' serisinde başrolü paylaştığı sevgilisi Kristen Stewart'tan 'yine' ayrıldı! Geçtiğimiz yaz kendisini, rol aldığı 'Pamuk Prenses ve Avcı' filminin yönetmeni Rupert Sanders ile aldatan Stewart'tan ayrılma kararı alan ama güzel oyuncunun ısrarlarına karşı koyamayıp ilişkilerine ikinci bir şans veren Pattinson; bu kez kararlı görünüyor.

TATİL DÖNÜŞÜ İLİŞKİYİ BİTİRDİ

Bu kez ikilinin yollarını ayıran ise Noel tatili olmuş. Robert Pattinson, Noel tatilinde sevgilisini İngiltere'de yaşayan ailesinin yanına götürmek istemiş. Yakışıklı oyuncunun amacı, aldatma olayı nedeniyle güzel oyuncuya tepkili olan ailesiyle Stewart'ın arasını düzeltmekmiş. Ama Stewart, yola çıkmadan bir gün önce annesinin de kendisiyle geleceğini söylemiş. Amacı sevgilisi ve ailesiyle baş başa vakit geçirmek olan Pattinson, Stewart'ın bu tavrına çok sinirlenmiş ve tatile tek başına gitmiş. Dönüşte de Stewart'a ayrılmak istediğini söylemiş.

(Sabah)

Yayın tarihi: 20.01.2013
4936
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.